افتتاح چهار طرح عمرانی انتظامی در مه ولاتبه گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی خراسان رضوی چهارشنبه شب در این مراسم با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردم را جزو اولویتهای کاری خود قرار داده ایم گفت: امروز نگاه مردم به کشور نگاه اصلاحی، عمران، اشتغال، تولید، فقرزدایی و رفع بیکاری است.
سردار قادر کریمی افزود: امنیت به عنوان بزرگترین نعمت محصول کارگروهی است لذا هیچ کس نمی تواند بگوید به تنهایی امنیت را برقرار می کنم.
وی اظهار کرد: امنیت امروز در استان و شهرستان مه ولات به خاطر مشارکت مردم، صمیمیت و تعامل اعضای شورای تامین است.
وی گفت: نیروی انتظامی مسئول پایداری و تثبیت امنیت است و اگر امنیت به خوبی تامین شود، اقتصاد رونق پیدا می کند و تولید، اشتغال، رفع بیکاری و کاهش آسیب های اجتماعی برای همه ملموس می شود.
فرمانده انتظامی مه ولات نیز در این مراسم گفت: این شهرستان از امن ترین شهرستان های استان خراسان رضوی است و سرقت در آن کاهش چشمگیری داشته است.
سرهنگ حمزه ذوالفقاری افزود: نیروهای مسلح ما از آمادگی بسیار خوبی برخوردارند و اتحاد و انسجام بین نیروها در این شهرستان برقرار است.
وی اظهار کرد: در برخورد باسوداگران مرگ، توزیع کنندگان مواد افیونی و کشفیات مواد مخدر فعالیت های چشمگیری داشته ایم بطوریکه کشفیات امسال مواد مخدر در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر شده است.
وی گفت: با توجه به کشاورزی بودن این شهرستان برای تقویت گشت های مامورین انتظامی و اعزام آنها به مناطق کشاورزی و باغی اقدام شده که نتیجه آن کاهش چشمگیر سرقت محصولات باغی بوده است.
در این مراسم جایگاه شهدا، مسجد فرماندهی انتظامی مه ولات، سالن آموزش تیراندازی، استخر 2 منظوره شنا و کشاورزی و محوطه سازی و ساخت المان شهدا در مجموع با هزینه چهار میلیارد و 300 میلیون ریال توسط خیرین این شهرستان، به بهره برداری رسید.
1744 / 6053 تنظیم: علی اصغرافتاده ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید