تجدید میثاق مدیران سیستان و بلوچستان با شهدا در آغاز هفته دولتبه گزارش ایرنا، در این مراسم که بعدازظهر امروز پنجشنبه برگزار شد، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار زاهدان، سرپرست شهرداری و شماری از مدیران دستگاههای اجرایی با حضور خود در مزار شهدا یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دولت را گرامی داشتند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر گفت: دولت تدبیر و امید در چهار سال نخست فعالیت خود توانست شاخص های امنیتی در استان را ارتقا دهد.
علی اصغر میرشکاری اظهار داشت: استاندار درحالی سیستان و بلوچستان را تحویل گرفت که ترورهای بسیار زیادی در این استان انجام می شد اما با سلب بهانه، مشارکت مردم و احترام به بزرگان توانست امنیت پایدار را برقرار کند.
وی بیان کرد: بر اساس بررسی شاخص های امنیتی در سیستان و بلوچستان سالهای 94 و 95 بهترین دوران امنیت این استان به حساب می آید.
وی افزود: استاندار سیستان و بلوچستان در چهار سال اخیر توانست بهترین روابط را با کشورهای همسایه در راستای جذب سرمایه در استان جلب کند.
وی خاطر نشان کرد: شهرداری زاهدان در چهار سال اخیر 140 طرح با اعتبار 2 هزار و 240 میلیارد ریال افتتاح و یا کلنگ زنی کرد.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر هزار و 600 پروژه تنها در زاهدان توسط دولت تدبیر و امید اجرا شده است.
میرشکاری اظهار داشت: هزار و 176 پروژه در هفته دولت امسال با اعتبار هفت هزار و 650 میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان افتتاح می شود.
دوم تا هشتم شهریور به نام هفته دولت نامگذاری شده و شعار امسال هفته دولت تدبیر و امید برای تولید و اشتغال است.
3213**6081خبرنگار: اکبر نوری**انتشاردهنده: حیدر سرایانی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید